COPY GENERAL DLA FIRM

Poznaj Copy General 

Nasza historia zaczyna się w 1993 roku. Jesteśmy stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem i jednym z najważniejszych dostawców rozwiązań poligraficznych w Polsce. Od początku naszej działalności pozyskaliśmy ponad 2000 Partnerów, z branży budowlanej, architektonicznej, projektowej, geologicznej, marketingowej, eventowej, prawnej, szkoleniowej, konferencyjnej, farmaceutycznej, księgowej, związków sportowych oraz biur podróży. 

Mamy ponad 50 wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, posiadamy punkt usługowy zlokalizowany w ścisłym centrum Warszawy przy Al. Jerozolimskich a także nowoczesne centrum produkcyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt.

Poznaj Copy General 
1993
Zaczynamy. Otwieramy pierwszy punkt Copy General w Polsce. Bardzo szybko placówka zdobyła popularność wśród studentów Politechniki Warszawskiej oraz wielu przedsiębiorców nowo otwartych firm.
Rozpoczynamy współpracę z architektami i projektantami. Tworzymy dokumentacje projektowe i coraz lepiej nam to wychodzi. Klienci chwalą wysoką jakość i niezwykle szybkie wydruki.
1994
1998
Poszerzamy naszą ofertę o usługę drukowania, skanowania i digitalizacji materiałów w małym i dużym formacie.
Otwieramy czwarty punkt usługowy w Warszawie. Wydrukowaliśmy już kilka milionów wydruków czarno-białych i kolorowych w małym i dużym formacie.
2000
2008
Tworzymy wyspecjalizowane centrum produkcyjne.
Poszerzamy zakres naszych usług o nowe technologie druku, dzięki czemu rozszerzamy gamę naszych usług o druk plakatów, banerów, roll-upów, druk na folii, fototapety. Zakup maszyn do kolorowego druku i wykończenia małoformatowego rozbudowuje naszą ofertę o oprawy perfect binding i broszurowe.
2011
2014
Zmieniamy charakter naszych usług z firmy działającej dla klientów indywidualnych zmieniamy się w wyspecjalizowane centrum druku dla firm z branży projektowej, budowlanej, architektonicznej, szkoleniowej, konferencyjnej, prawnej, bankowej i rachunkowej.
Rozszerzamy naszą ofertę produktową o materiały sztancowane: identyfikatory, zawieszki, karty do gry, etui na karty, pudełka itp. Wprowadzamy nową usługę foliowania materiałów.
2015
2016
Kupujemy wielofunkcyjne urządzenie firmy HP do drukowania, kopiowania oraz automatycznego składania wydruków wielkoformatowych, które zwiększa nasze moce przerobowe do 30 rysunków A1 na minutę w kolorze.
Dzięki powiększeniu naszego parku maszynowego o nowe urządzenie, poszerzamy naszą ofertę o nowe możliwości druk w formacie banerowym, nadruk kolorem srebrnym oraz Clear Tonerem.
2018
2024
Kolejne urządzenie produkcyjne druku małoformatowego poszerza nasze możliwości druku o nadruk kolorem białymi, złotym. Drukujemy na papierach barwionych w masie. Stawiamy też na sprawdzone rozwiązania dlatego wymieniamy nasze maszyny do wielkoformatowego druku technicznego na ich nowsze wersje, które są jeszcze szybsze i drukują do 40 wydruków A1 na minutę w kolorze.
Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w poligrafii

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w poligrafi, w tym czasie wykonaliśmy wydruki dla ponad 4000 partnerów biznesowych i co roku dołącza do nas 150 nowych. 

Księgowej
Konsultingowej
Sportowej
Sprzedaż
Produkcyjna
Edukacja
Gastronomia
Prawniczej
Wydawniczej
Eventowej
Farmaceutycznej
Szkoleniowej
Architektonicznej
Turystycznej
Hotelowej

To może cię zainteresować:

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies