COPY GENERAL DLA FIRM

Materiały sztancowane 

Sztancy używamy do wykonania powtarzalnych i unikalnych produktów, których nie można wykonać na gilotynie. Najczęściej wykonujemy na niej identyfikatory, karty, zakładki do książek, zawieszki na drzwi i butelki. Z tego rodzaju materiałów najczęściej korzystają firmy eventowe, marketingowe, wydawnicze i edukacyjne.

Materiały sztancowane 

Dlaczego warto wykonać materiały sztancowane w Copy General?

>
Działamy kompleksowo
Wykonujemy wszystko od projektu graficznego po produkcję.
>
Ponad 30 lat doświadczenia na rynku
Jesteśmy stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem.
>
Przesyłka ekspresowa
Możesz także wybrać realizację ekspresową, którą wykonamy w kilka godzin wraz z dostawą.
>
100% gwarancja jakości
Gwarantujemy wysoką jakość druku jak i materiałów.

Realizacje

Spersonalizowane karty do gry Dobble
Pudełko upominkowe

Identyfikatory

Wykonanie identyfikatorów poprzez sztancowanie jest unikalną metodą dostępną tylko w Copy General. Sprawia ona, że identyfikatory laminowane są bardzo trwałe, odporne na zalanie, zabrudzenie oraz przedarcie. 

W ofercie posiadamy identyfikatory w wersji laminowanej, semi-eco (foliowane) oraz ekologiczne na papierze. Identyfikatory dostępne są w czterech wielkościach 95x140 mm, 80x100 mm, 70x100 mm, 54x86 mm z okrągłym lub płaskim otworem. 

Identyfikatory
Karty

Karty

Wysztancujemy karty do gry, karty edukacyjne, karty do self-coachingu, fiszki edukacyjne do nauki. Karty i fiszki wykonujemy na specjalnie do tego celu przystosowanym papierze, który pozwala na ich tasowanie i mieszanie. 

Druk kart oraz fiszek z możliwością personalizacji możliwy jest już od jednego kompletu a dodruk wykonamy już z dnia na dzień.

 

Zakładki do książek

Oferujemy zakładki do książek w dowolnym rozmiarze, formacie oraz kształcie. Każda zakładka może zostać spersonalizowana pod tematykę wydarzenia lub książki. Możemy wykonać zakładkę w kształcie ołówka, piórka, długopisu, butelki. Użycie sztancy do wycięcia zakładki pozwala nam na wykonanie otworu, perforacji lub nacięcia. 

Zakładki standardowo wykonujemy na grubym papierze z opcją foliowania, jednak aby nadać zakładce unikalnego wyglądu możemy ją wykonać na papierze barwionym ze złotym, białym lub srebrnym nadrukiem.

 

Zakładki do książek
Etui na kartę

Etui na kartę

Oferujemy wykonanie etui na karty bankomatowe oraz hotelowe. Szablon na etui wykonywany jest indywidualnie. Etui może mieć wygląd książeczki, małego tryptyku lub wsuwanej kieszonki. Zastosowanie technologii druku laserowego sprawia, że każde etui może być indywidualnie spersonalizowane. 

Etui można dodatkowo uszlachetnić poprzez zastosowanie tłoczenia, foliowania matowego lub błyszczącego, wydruk na papierze barwionym, zadruk kolorem srebrnym, złotym, białym lub Clear Tonerem. 

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies