COPY GENERAL DLA FIRM

Materiały na konferencje i targi

Kompleksowo wykonamy materiały na konferencje, targi, wydarzenia i wydarzenia branżowe. Realizujemy zamówienia na wizytówki, identyfikatory, roll-upy, broszury, katalogi, ulotki, plakaty. Zajmujemy się aranżacją stoisk targowych i wystawienniczych. Naszymi klientami są firmy eventowe, marketingowe, domy mediowe oraz indywidualni wystawcy.

Materiały na konferencje i targi

Dlaczego warto wykonać materiały na konferencję w Copy General?

>
Działamy kompleksowo
Wykonujemy wszystko od projektu graficznego po produkcję.
>
Ponad 30 lat doświadczenia na rynku
Jesteśmy stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem.
>
Przesyłka ekspresowa
Możesz także wybrać realizację ekspresową, którą wykonamy w kilka godzin wraz z dostawą.
>
100% gwarancja jakości
Gwarantujemy wysoką jakość druku jak i materiałów.

Realizacje

Materiały na stoisko targowe dla firmy Simair
Tylna ściana na konferencje
Materiały do ​​prezentacji na konferencji
Stoisko wystawowe na konferencji
Stanowisko wystawiennicze na targach
Wizytówki i metki z konferencji

Identyfikatory

Wykonujemy jakościowe i trwałe identyfikatory personalizowane już w 24h.

Posiadamy cztery rozmiary identyfikatorów: 95x140 mm, 80x100 mm, 70x100 mm, 54x86 mm. Tworzymy również niestandardowe identyfikatory o dowolnym rozmiarze i kształcie np. dopasowane do tematyki wydarzenia. Identyfikatory dostępne są w trzech wersjach: laminowanej, semi-eco (foliowanej), ekologicznej.

Do każdego identyfikatora możemy dołożyć klips z agrafką lub smycz reklamową. Smycz możemy dodatkowo spersonalizować indywidualnym nadrukiem. 

Identyfikatory
Roll-up

Roll-up

Projektujemy i drukujemy roll-upy wystawiennicze na targi oraz wydarzenia. Nasze roll-upy charakteryzują się  wysoką jakością, kompaktową formą oraz stabilną konstrukcją o podstawie w kształcie eleganckiej łezki. 

Roll-upy wykonujemy na gatunkowym materiale jakości premium nieprzepuszczającym światła. Każdy roll-up pakowany jest w praktyczny pokrowiec transportowy. W naszej ofercie dostępne są roll-upy w czterech szerokościach 85 cm, 100 cm, 120 cm i 150 cm, w wersji jednostronnej oraz dwustronnej. 

Broszury i katalogi

Drukujemy  broszury w ekspresowym czasie, nawet na trwające już wydarzenie. Nasze broszury charakteryzują się wysoką jakością druku, która jest efektem dokładnego odzwierciedlenia kolorystyki, wysokogatunkowych materiałów oraz dużej szczegółowości druku.

Wykonywane przez nas broszury mają najczęściej formę zeszytową, łączoną zszywką lub książkową - klejoną. Broszurę można dodatkowo uszlachetnić stosując foliowanie okładek lub nadruk dodatkowym kolorem: białym, złotym srebrnym lub Clear Tonerem (lakierowanie wybiórcze).

Broszury i katalogi
Ulotki, wizytówki, foldery

Ulotki, wizytówki, foldery

Wykonujemy materiały do ​​komunikacji biznesowej na targi, takie jak: wizytówki, ulotki, foldery oraz inne materiały - już w ciągu kilku godzin od złożenia zamówienia.

Drukujemy wizytówki standardowe na zwykłym lub barwionym papierze, z możliwością nadruku kolorem złotym, białym, srebrnym oraz Clear Tonerem. Oferujemy również tłoczenie oraz niestandardowe kształty i rozmiary.

Wykonywane w Copy General ulotki wyróżniają się na tle innych wysoką jakością wydruku oraz żywą kolorystyką. Oferujemy ulotki klasyczne, składane a także o niestandardowych kształtach i krojach.

Oferujemy foldery w formie tryptyku lub ulotki harmonijkowej (3xA4, 4xA4, 5xA4, 7xA5 itp.), forma ta łączy ze sobą praktyczność oraz nieszablonowość. Taki folder można dodatkowo uszlachetnić folią lub nadrukiem kolorem dodatkowym przez co będzie bardziej szykowny.

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies