COPY GENERAL DLA FIRM

Naklejki na witryny, podłogi, stanowiska targowe

Dobre oznakowanie lokalu wewnątrz i na zewnątrz to podstawa, pozwoli przyciągnąć uwagę, ułatwi to jego znalezienie, sprawdzi się w komunikacji marketingowej. Wykonane przez nas naklejki charakteryzują się dużą żywotnością, naklejki można stosować jako stały element aranżacyjny lub sezonowy, który zmieniamy w zależności od aktualnych potrzeb.

Naklejki na witryny, podłogi, stanowiska targowe

Dlaczego warto wykonać naklejki na okna, podłogi i stanowiska targowe w Copy General?

>
Wszystko od projektu po montaż
Działamy kompleksowo: zaprojektujemy, wydrukujemy, dostarczymy, okleimy.
>
Ponad 30 lat doświadczenia na rynku
Jesteśmy stabilną firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem
>
Szeroki wybór materiałów
Oferujemy szeroką gamę materiałów do druku samoprzylepnego.
>
100% gwarancja jakości
Gwarantujemy wysoką jakość druku jak i materiałów.

Realizacje

Naklejka dla firmy Goodman
Logo na witryny sklepowe
Oklejanie witryny sklepowej
Obrandowanie sklepu
Znak informacyjny montowany na ścianie
Rycowane naklejka na okno
Naklejki zewnętrzne oddziału
Naklejka na okno oddziału
Naklejka na witrynę sklepu

Wszechstronne zastosowanie

Naklejki samoprzylepne stosuje się na witryny sklepowe do oklejania gładkich powierzchni wewnątrz i na zewnątrz takich jak:  okna, drzwi, stanowiska targowe, lady sklepowe.

Oferujemy pełną gamę naklejek w kilku wariantach: matowe, błyszczące, przezroczyste w wersji standardowej, z klejem punktowym oraz perforowanej. Wszystkie naklejki sklepowe drukujemy w  bezpiecznej dla środowiska oraz ludzi technologii lateksowej. Naklejki możemy wyciąć w dowolnym kształcie i formacie.

Wszechstronne zastosowanie
Kompleksowa realizacja naklejek na witryny

Kompleksowa realizacja naklejek na witryny

Potrzebujesz okleić witrynę? Nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze najodpowiedniejszego dla Ciebie materiału. Jesteśmy w stanie wyciąć dowolny kształt w wybranym przez ciebie materiale. Możesz też pozostawić wybór nam - po prostu opisz swoje wymagania, a my zajmiemy się absolutnie wszystkim!

Stworzymy projekt graficzny i prześlemy do akceptacji. Wykonamy naklejkę na szybę, usuniemy istniejącą wizualizację, wszystko zamontujemy i dostarczymy na czas - nie musisz się o nic martwić.

 

Produkujemy naklejki podłogowe

Podłoga lub pozioma przestrzeń zewnętrzna to idealne miejsce na Twoje znaki reklamowe, orientacyjne lub informacyjne. Takie naklejki doskonale nadają się w przestrzeniach gdzie konieczne jest zachowanie dystansu społecznego np. przychodniach. 

Wytniemy naklejki podłogowe w dowolnym kształcie i upewnimy się, że dobrze się trzymają. Zastosowanie odpowiednio dobranej folii zapobiega poślizgom. Lateksowa technologia druku zapewnia wysoką odporność na blaknięcie oraz zniszczenie. 

 

Produkujemy naklejki podłogowe
Naklejki na stanowiska targowe

Naklejki na stanowiska targowe

Wykonujemy naklejki do aranżacji stoisk targowych oraz trybunek konferencyjnych i reklamowych. Naklejkę możemy wykonać w dowolnym kształcie oraz formacie, dopasowując ją tym samym do kształtu trybunki lub stanowiska targowego.

Do tego rodzaju naklejek stosujemy specjalną folię z klejem punktowym, pozwala ona na wielokrotne odklejanie i przyklejanie naklejki bez obawy o naklejaną powierzchnię i nie wpływa na jej trwałość. Oklejanie folią easy dot jest tak proste że można okleić stanowisko samodzielnie, bez specjalnych umiejętności czy urządzeń.

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies