COPY GENERAL DLA FIRM

O firmie

Copy General jest wiodącym dostawcą usług kserograficznych i poligraficznych. Od ponad 30 lat jesteśmy dla naszych Klientów wsparciem oraz pewnym partnerem w szeroko rozumianym biznesie.
Współpracujemy z firmami z różnych branż m. in. reklamowej, marketingowej, prawniczej, rachunkowej, gastronomicznej, finansowej, szkoleniowej, projektowej, budowlanej i wielu innych.

O firmie

Eksperci druku kolorowego

Od 30 lat pacujemy w druku cyfrowym, w tym czasie wykonaliśmy kilkanaście milionów wydruków koloroych. Zaczeliśmy od zwykłych wydruków A4 i A3, a zbiegiem czasu rozszeszyliśmy naszą ofertę o produkty firmowe i marketingowe: wizytówki, ulotki, identyfikatory, broszury, katalogi, foldery, zaproszenia, kartki okoliczościowe, materiały sztanowane, naklejki, teczki ofertowe i wiele innych. 

Eksperci druku kolorowego
Druk wielkoformatowy techniczny

Druk wielkoformatowy techniczny

W Copy General posiadamy szerokoro rozwiniętą ofertę dla naszych partenrów z branży AEC (Architektów, Inżynierów oraz budolańców), znajduje się w niej kopiowanie, drukowanie i skanowanie rysunków techncznych, digitalizacja dokumentacji, druk dokumentacji powykonawczej, bieżąca obsługa dokumentacji, dostaw i odbiór materiałów z dololnego miejsca w Polsce. 

Druk ekspozycyjny

Gdy mówimy o materiałch Display Grafikcs mamy na myśli materiałych ekpozycyjne drukowane na ploterach wielkoformatowych. W Copy General posiadamy szeroką ofertę tych produktów: plakaty, banery, roll-up, naklejki, druki na folii, bluebacki, citylighty, ścianki wystawiennicze i wiele innych. 

Druk ekspozycyjny
Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w poligrafii

Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w poligrafi, w tym czasie wykonaliśmy wydruki dla ponad 4000 partnerów biznesowych i co roku dołącza do nas 150 nowych. 

Księgowej
Konsultingowej
Sportowej
Sprzedaż
Produkcyjna
Edukacja
Gastronomia
Prawniczej
Wydawniczej
Eventowej
Farmaceutycznej
Szkoleniowej
Architektonicznej
Turystycznej
Hotelowej

To może cię zainteresować:

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies