COPY GENERAL DLA FIRM

Park maszynowy Copy General

Copy General to jakościowy i rzetelny dostawca druku w najszybszym czasie. Umożliwia to wciąż modernizowany park maszynowy, w którym znajdują się urządzenia od najbardziej renomowanych producentów na świecie. 

 

Park maszynowy Copy General

Copy General w liczbach:

250 mln
Stron kolorowych
300 tys
Identyfikatorów
4 mln
Wizytówek
20 mln m2
Druków technicznych
Druk małoformatowy

Druk małoformatowy

Produkcja oparta jest na dwóch wydajnych, profesjonalnych systemach druku laserowego Revoria Press PC1120 oraz Xerox Iridesse Production Press. Dzięki temu Copy General oferuje druk CMYK plus dodatkowe kolory: druk białym, druk srebrnym, druk złotym i lakierem wybiórczym zwanym w druku cyfrowym Clear Tonerem. Format druku wynosi 33 x 120 cm. Jesteśmy w stanie drukować z prędkością 240 str./min co daje blisko 350 tys. stron na dobę.

Druk wielkoformatowy techniczny (AEC/PLAN)

Jako pierwsi na rynku polskim zakupiliśmy dwa urządzania atramentowe do druku kolorowego CAD. Tym samym staliśmy się najszybszą firmą na rynku, drukującą z prędkością do 30 formatów A1 na minutę wraz ze złożeniem w kolorze i cz-b. Pozwala to na zagwarantowanie naszym klientom bardzo atrakcyjnych terminów realizacji nawet dla największych dokumentacji powykonawczych. Zapewniamy najwyższą jakość druku na rynku. 

Druk wielkoformatowy techniczny (AEC/PLAN)
Display Graphics

Display Graphics

Dysponujemy dwoma rodzajami technologii atramentową oraz lateksową. Technologia atramentowa ma zastosowanie do wydruków od ręki, wydruk B1 w najwyżej jakości wykonamy w 5 min.   Technologia lateksowa stosowana jest głównie do druku na folii, banerach oraz do pośredniego druku na piankach oraz PVC.

Finishing

Istotnym elementem dobrego produktu kolorowego jest jego wykończenie czyli nadanie mu ostatecznego kształtu. W tym celu stale powiększamy i modernizujemy nasz park maszynowy o urządzenia peryferyjne, które odgrywają istotną rolę w automatyzacji procesu produkcji. Dzięki temu nasze produkty są powtarzalne i zawsze tej samej wysokiej jakości. W skład parku maszynowego do finishingu wchodzą składarki, laminatory, broszurownice, plotery tnące, foliarki, trójnoże, oklejarki, gilotyny, trymery, sztance, grafopresy, bindownice i wiele innych. Wszystkie te urządzenia mają na celu przyspieszenie realizacji zleceń oraz zaoferowanie najwyższej jakości wykończenia.

Finishing
Chcesz poznać naszą pełną ofertę? Masz niestandardowe zamówienie do zrealizowania? Potrzebujesz usług konsultingowych co do wydruku? Skontaktuj się z nami, pomożemy, doradzimy, zaoferujemy rozwiązania szyte na miarę

Skontaktuj się z nami >

To może cię zainteresować:

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies