COPY GENERAL DLA FIRM

Banery dla Polskiego Związku Bokserskiego

Polski Związek Bokserski został założony 2 grudnia 1923 roku przy ulicy Szucha 23 przez 14 prekursorów boksu. W ciągu 100 lat działalności PZB trzykrotnie organizował mistrzostwa Europy oraz wysłał wielu zawodników na igrzyska olimpijskie, mistrzostwa świata oraz Europy. W obecnym roku nasze bokserki zakwalifikowały się do mistrzostw Europy. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek, trenerów oraz całej kadry!

Problem: Wydruk banerów na następny dzień

Nasze zawodniczki zakwalifikowały się do mistrzostw Europy, chciano je przywitać na letnisku banerami z gratulacjami dla całej kadry. Niestety mieli oni bardzo mało czasu na wydruk, dlatego zwrócili się do nas.

Rozwiązanie: Druk ekspresowy

Opiekun handlowy od razu po otrzymaniu maila z pilną realizacjom skontaktował się przedstawicielem, ustalił szczegóły zamówienia wielkość oraz czas realizacji. Po otrzymaniu specyfikacji skontaktował się z oddziałem wykonującym zamówienie oraz z koordynatorem dostaw, aby zapewnić ekspresową realizację.

Do wydruku zastosowaliśmy technologię druku lateksowego, która w przeciwieństwie do stosowanego w większości drukarni do banneru druku solventowego, nie ma intensywnego zapachu, nadaje się do stosowania w pomieszczeniach jest bezpieczna dla środowiska oraz ludzi. 

Rezultat: Szybka realizacja z dostawą

Ostatecznie założone zostało złożone  11.03 o godzinie 20.00 a na lotnisku było już o godzinie 10 następnego dnia. Nasz Partner był bardzo zadowolony otrzymał jakościowy produkt, w bardzo krótkimi czasie.  

Co o nas mówią nasi klienci?

Studium przypadku

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies