COPY GENERAL DLA FIRM

Timeless Film Festival Warsaw

W dniach 8-14 kwietnia w Warszawie odbył Timeless Film Festival Warsaw . Celem Timeless Film Festival Warsaw było ponowne ożywienie klasyki kina oraz przedstawienie nowego spojrzenia na historię kina. Na festiwalu prezentowano cyfrowo odnowione klasyki filmowe oraz zaprezentowano widzom tz. nowe klasyki, czyli filmy oraz artystów, którzy pomimo bycia bohaterami światowej rozmowy o kinie nie są znani Polskiej publiczności.

Problem: Zabrakło materiałów podczas trwania festiwalu.

Jeden z naszych partnerów biznesowych prezentował się na festiwalu Timeless Film Festival Warsaw, przed festiwalem wykonaliśmy dla niego broszury, jednakże zainteresowanie jego ofertą przerosło jego najśmielsze oczekiwania i w pewnym momencie zorientował się on że prawdopodobnie zabraknie mu broszur do końca festiwalu.  Dlatego ponownie zwrócił się do nas.

Rozwiązanie: Expressowy dodruk broszur z dostawą

Po przeanalizowaniu potrzeb, budżetu oraz dostępnego czasu zaoferowaliśmy dwie opcje rozwiązania problemu.  Opcja pierwsza najszybsza część materiałów drukujemy cyfrowo na następny dzień  a resztę wykonujemy offsetowo w dwa dni, druga bardziej budżetowa opcja całościowy wydruk katalogów w technologii offsetowej za dwa dni. Ostatecznie klient po przeanalizowaniu rozwiązań zdecydował się na drugą opcję.

Chcesz poznać nasze możliwości druku?

Skontaktuj się z nami >

Rezultat: Szybka realizacja z dostawą

Zamówienie zostało ostatecznie złożone we wtorek po południu a w piątek rano dostarczył je bezpośrednio na targi. Klient był zadowolony ponieważ otrzymał jakościowy produkt w bardzo krótkim czasie i przystępnej dla niego cenie.

Co o nas mówią nasi klienci?

Studium przypadku

Złóż zamówienie lub zostaw nam swoje dane kontaktowe
 

 

>
Oferujemy indywidualne ceny i rabaty ilościowe.
>
Nasz dział obsługi klienta działa całą dobę.
>
Kompleksowa obsługa od projektu aż po montaż.
>
Gwarantujemy wysoką jakość druku oraz materiałów.
Szybki kontakt:

> b2b@copygeneral.pl

> 22 628 62 52

Odpowiadamy w ciągu 2h w godzinach 7.00 - 19.00, po godzinie 19.00 do godziny 9.00 następnego dnia.

Za pomocą formularza można przesłać maksymalnie 3 załączniki. W przypadku posiadania większej ilości załączników prosimy o kontakt e-mailowy b2b@copygeneral.pl lub skorzystać z aplikacji Wetransfer.

© 2024 Copy General, Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka prywatności

Cookies